Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Projektowanie systemów nisko-prądowych teletechnicznych i zabezpieczeń technicznych - CCTV, SSWiN, VSS, SKD,
  • Uczestniczenie w realizacji dokumentacji projektowej, powykonawczej
  • Obsługa programów do projektowania instalacji niskoprądowych
  • Analiza możliwości technicznych produktów
  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami firmy w zakresie projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie elektrotechniki - elektryki, elektroniki, automatyki
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży instalacji nisko-prądowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i środowiska CAD
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, samodzielność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Stabilne zasady zatrudnienia
  • Specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zadzwoń